Za wsparcie dla osób, które mierzą się z życiowymi problemami program TVP Info „Twoja Sprawa” otrzymał nagrodę Przyjaciel Rodziny. Magazyn został wyróżniony przez fundację Razem Lepiej. Kolegom z redakcji „Twojej Sprawy” serdecznie gratulujemy!


ZOBACZ PROGRAM


Kapituła fundacji „Razem lepiej” uhonorowała „Twoją Sprawę” główną nagrodą Przyjaciel Rodziny w kategorii „Przekaz Medialny”. Wyróżnienie otrzymały programy: „Zdarzenia” TVP Lublin oraz „Blisko ludzi” TTV. Gala odbyła się we wtorek, w Hotelu Raddisson Sobieski w Warszawie.

Wsparcie potrzebujących

Program TVP Info, którego gospodarzem jest Jarosław Kulczycki, nagrodzono „za duże wsparcie dla rodzin, doświadczających wielu przeciwności losu”. „To media stają się wtedy głosem wołającym w imieniu tych, którzy często już nie mają sił wołać” – podała Kapituła.

Nagrodę wręczył Jarosławowi Kulczyckiemu prezes fundacji Marek Szambelan, który odwiedził w środę studio „Twojej Sprawy”. – To nagroda za to, co robicie, i jakie materiały pokazujecie – powiedział w TVP Info prezes Szambelan. – To wy chronicie tych ludzi, czasem dzieci. Gdy wszystkie instytucje zawiodą, to jeszcze wy jesteście, aby służyć pomocą – dodał. – To w was ludzie widzą swoją nadzieję – zakończył.

Jaki cel?

Głównym celem fundacji „Razem lepiej” jest pomoc ofiarom przemocy domowej oraz rodzinom, znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Inspiracją do jej stworzenia stało się przekonanie o niezmierzonych możliwościach, którymi dysponuje człowiek,i które może wykorzystać do realizacji zamierzonych celów.
„Twoja Sprawa” to magazyn interwencyjny reporterów TVP Info i „Super Expressu”. W programie reporterzy zajmują się problemami zwykłych ludzi.


źródło: TVP Info

© Fundacja Razem Lepiej
Obserwuj nas: